Angela Martini, “prekëse”


Angela Martini ka mësuar si të jetë në qendër të vëmendje me vetëm dy hapa.

Modelja dhe stilistja shqiptare e cila vepron në SHBA, gjithmonë vjen me fotografi seksi, ku shfaq pasurinë e trupit të saj.
Në një fotografi më të re të postuar në internet, bukuroshja duket duke prekur veten dhe duke u fotografuar në pasqyrë me celularin e saj.
Vërtet “prekëse”!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s