Kim Kardashian vazhdon të deformohet

Është dashur të ndryshojë mënyrën e të veshurit prej shumë kohësh për shkak të shtatzënisë por kjo nuk e pengon të vazhdojë axhendën normale të aktiviteteve. Të martën Kim Kardashian ishte në Nju Jork për të promovuar filmin e saj të fundit “Temptation”. Elementi që bie më së tepërmi në sy gjatë mbërritjes në Nju Jork është mënyra e të veshurit dhe fakti se trupi vazhdon të deformohet. Kim ka shfrytëzuar rastin edhe të hyjë në dyqane për të blerë veshje të ndryshme ku dhe u fiksua nga paparacët.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s