Reali ofron dy yje për Agueron

Sergio Aguero of Manchester City.

Sipas asaj që raporton sot tabloidi britanik “Daily Star”, mun d të ketë një shkëmbim tejet interesant mes Real Madrid dhe Manchester City përsa i përket repartit të sulmit. Tabloidi tregon se “Los Blancos” janë gati ti ofrojnë “Citiziens” një prej dy sulmuesve aktualë Karim Bnezema ose Gonzalo Higuian në shkëmbim të argjentinasit Sergio Aguero.
Bomberi amerikano-latin i Manchester City pëlqehet shumë edhe nga Barcelona, që sheh tek ai zëvëndësuesin ideal për David Villan. /albeu.com/
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s