Shtatzënia nuk ka lënë shenjë në trupin e Beyonce

Beyonce Knowles, Foto: Egotastic!
Këngëtarja dhe aktorja, Beyonce Knowles, është nga ato femra që thuajse në çdo paraqitje merr nota pozitive për dukjen e saj.

Kësaj radhe, 31-vjeçarja ka pozuar për botimin e ri të revistësShape.
Para një viti, ajo ka sjellë në jetë vajzën Blue Ivy Carter, mirëpo kjo nuk vërehet në trupin e saj. /Telegrafi/
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s