Ups…për pak i del gjoksi


Nicole McLean thuajse ka dalë topless përpara publikut dhe medias ndërsa po largohej nga studiot e “Looser Ëomen”. 31 vjeçarja nënë e dy fëmijëve kishte veshur një fustan të tillë që me hapjen në pjesën e përparme rrezikonte ta nxirrte gjithçka nga kontrolli. Këtë element e fiksuan paparacët dhe tanime po bone xhiron e botes.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s