Aferdita dreshaj puth canin dhe i C’mend te gjith ne sken,

rrrr
Aferdita Dreshaj kengtarja dhe miss kosova tregon per lidhjen me Shpat kasapin ne emisionin zon e lire  ajo tregon per gjerat private se si Shpat kasapi nuk i bente asgje  per at
arsye e tradhtova dhe nuk kam ngel shum e kenaqur nga shpati por ai eshte nje mashkull i sjellshem dhe xhentil  aferdita thot qe e kam dashur shaptin jashzakonisht dhe ai mua por kjo lidhje perfundoi dhe sbesoi se do ket me bashkim …

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s