Bleona dëbohet nga X-Factor?

Bleona Qereti

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, besohet të jetë dëbuar nga spektakli i talentëve të këndimit X-Factor Albania, në prag të performancës së saj.

Pak ditë më parë është mbajtur spektakli gjysmëfinal i X-Factor Albania dhe Vipat.info transmeton se Belona Qereti është dëbuar nga spekakli.
Bleona kishte bërë të ditur se do të performonte në skenën e X-Factor, por ajo nuk ka performuar fare edhe pse ka publikuar një fotografi bashkë me Ardit Gjebrenë.
Besohet se Bleona kishte pasur një zënkë me Verën, një prej producenteve të spektaklit, gjë që duket të ketë ndikuar në anulimin e paraqitjes së bukuroshes në skenën e X-Factor. /Telegrafi/
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s