Coco i qmend fansat

Mjafton të thuash se Coco Austin ka pozuar në breg të detit dhe mjafton të kuptosh se cila duhet të jetë fotografia. Një femër e cila nuk heziton të zhvishet e të tregojë pjesët intime të trupit në çdo eveniment të mbyllur nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në setin fotografik të realizuar në breg te detit./FISHMEDIA/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s