Ja si e festoi Nora Istrefi ditëlindjen?

Këngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të, në shoqërinë e të dashurit, Robertit dhe mikeshave të saj.
Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotografi nga festimi i së hënës në ambiente familjare, duke zbuluar edhe disa nga dhuratat e pranuara.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s