Modelja shokon Argjentinën,pozon nudo me vëllanë

Këto foto janë duke shokuar gjithë Argjentinën. Modelja dhe ish banorja e Big Brother Argjentina,Noela Rios ka pozuar nudo me vëllain e saj.
Pa asnjë kompleks,madje me guxim e sportivitet,modelja Rios e cila deri pak kohë më parë ka qënë striptiste profesioniste e më pas hyri në Big Brother Argjentina ( Grande Hermano Argentina) nga i cili u eliminua shumë shpejt pasi atje, ky spektakël është shumë i ndjekur nga shtëpiaket dhe show i saj ishte i papërshtatëshëm.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s