Shakira krenare për trupin, dy muaj pas lindjes (FOTOT)

Këngëtarja Shakira është bërë nënë prej më pak se dy muajsh, duke sjellë në jetë djalin e saj Milan, por pavarësisht kësaj është parë më se në formë, me një trup për tu pasur zili edhe nga ato femra që nuk ka lindur ende.

36 vjeçarja ka treguar format pas lindjes e veshur me pantallona lëkure dhe xhaketë të zezë gjatë lançimit të parfumit të saj “S”, në Sephora store në Paris.<br /
Këngëtarja dukej e hijshme, teksa ka shfaqur një dekolte bujare ku dukej hapur një pjesë e mirë e gjokseve të saj.

Gjatë gjithë kohës Shakira u shfaq e qeshur dhe duke mos u druajtur për asnjë sekondë për ndonjë kile të tepërt.a.y/noa.al
Quite risque: The new mother paired the leather trousers with a lowcut top that resembled a lacy black braQuite risque: The new mother paired the leather trousers with a lowcut top that revealed her lacy black bra underneath


How cool! Shakira looked chuffed as she posed with a fan's football jersey that featured the star's name on the back Flawless: The 36-year-old displayed a posy-baby glow, enhancing her rosy complexion with a pink lip gloss and a dusting of blusher 

Gracious: Shakira signed perfume bottles for excited fans at the event 
Thanks for being here: The star seemed genuinely humbled by the large turnout as the store Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s