Skandal, ministri malazez duke bërë seks në zyrë

Skandal në Malin e Zi, pas publikimit në internet të disa skenave seksi në zyrën e ish-zv/kryeministrit dhe ministrit malazez të Financave Mirosllav Ivanisheviç, i cili është vetë protagonist.
Siç raporton e përditshmja serbe ‘Blic’, pamjet e aktit seksual në videon e publikuar në Youtube janë nxirë ndërsa dëgjohet një bisede vulgare dhe rënkime.
Videoja e parë e publikuar më 17 mars në Youtube zgjat 9.55 minuta. Në fillim të këtij xhirimi shihet Ivanisheviç, i veshur dhe këmbët e një vajzë. Më pas, pamja nxihet, por dëgjohet biseda mes tyre e më pas edhe rënkimet.
Mirosllav Ivanisheviç ka qenë ministër i Financave në vitin 1998 dhe nga viti 2004 deri në 2006-en ishte zëvëndës/kryeministër ndërsa aktualisht është kreu i Institucionit të Kontrollit të Shtetit.
Në vitin 2007 ai u akuzua për kontrabandë duhani në Itali, por u shpall i pafajshëm në vitin, 2010.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s