Pa të brendshme në publik

Modelja e famshme e linjës së Vistoria’s Secret Adriana Lima ka surprizuar miqtë dhe fansat e shumtë me veshjen më të fundit. 31 vjeçarja mban në trup një fustan i cili është i hapur në pjesën anësore çka krijon mundësinë të ekspozohet pjesa e gjoksit por jo vetëm kaq. Mediat rozë tanimë aludojnë se Adriana në këtë rast nuk ka pasur veshur të brendshme.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s