Irina më seksi se kurrë

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Modelja ruse Irina Shayk edhe njëherë ka mundur të ketë efektin maksimal në fushatat publicitare. Është shfaqur me fizikun e saj të padiskutueshëm e veshur në bikini duke pozuar me sensualitet dhe elegancë maksimale. Këto imazhe që i shikoni janë të realizuara në kuadër të markës së Beach Bunny. E dashura e futbollistit madrilen Cristiano Ronaldo i ka ndarë me fansat fotografitë dhe komentet kanë qenë natyrshëm pozitive.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s