Shkëndije Mujaj: Bëj seks 10 herë në ditë, më pëlqen pozicioni 69

Vazhdon të surprizojë e të jetë në qendër të vëmendjes me guximin e saj këngëtarj Shkëndije Mujaj. Shqiptarja e cila jeton në Zvicër sërish ka surprizuar fansat më deklaratat e dhëna në disa portale shqiptare mbi jetën dhe dëshirat e saja seksuale. “Unë kryej 10 herë në ditë marrëdhënie seksuale dhe më pëlqen shumë stili 69-sh”, është shprehur ajo ndërsa ka shkaktuar jo pak komente me fotot e saja nudo e zhytur në vaskë.


(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s