Shpërthim i fuqishëm në Beograd. Serbët menduan se sërish i ra NATO (Foto + Video)

Beograd, 29 mars (AIP) -Shpërthime të mëdha sot në orët e hershme të mëngjesiot o7:30 janë dëgjuar dhe parë në varrezat në Beograd,  ku policia dhe ekipet e zjarrëfikësveve të shoqëruar me ekipe të ambulancave u gjenden në vendin e ngajrjes, njoftoi RTS , transmeton agjencia e lajmeve “Presheva jonë”.
Sipas Predrag Mariç nga ministria e PB të serbiksë slot në mëngjes ka ndiodhur një  shpërthim i madh nga zjarri në Kodrën e Petlovës, jo larg Beogradit, ku flaka ishte ngritur mbi 40 metra, por fatmirësisht viktikma nuk ka.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s