E prek… me dorë (foto)

Këngëtarja Aubrey O’Day ka shkëlqyer me performancën e saj në skenë. Ajo është shfaqur të premten e kaluar në Florida ku karikoi fansat dhe publikun. Së pari ra në sy veshja e saj prej burlesque ndërsa 29 vjeçarja e ka bërë gjithçka përfekte duke kryer veprime provokuese dhe sensuale gjatë gjithë kohes.Në momente të caktuara ajo prek pjesët intime.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s