Më të preferuarit për seks

Një anketë ka zbuluar se Ryan Gosling dhe Mila Kunis janë yjet me të cilët fansat duan të bëjnë seks më të shumti.
Ylli i filmit ‘Notebook’, ka marrë mbi 50 për qind të votave në anketën e zhvilluar nga ‘Details.com’, derisa Zac Efron dhe Adam Levine janë renditur i dyti, respektivisht i treti. Në top-pesëshe janë Channing Tatum dhe Bradley Cooper.
Në anën tjetër, bukuroshja Kunis ka marrë 41 për qind të votave, duke lënë pas vetes bukuroshe të shumta. Në top-pesëshe janë renditur Kate Upton, Jennifer Lawrence, Jessica Alba dhe Megan Fox.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s