Shkëndija provokon përsëri: Kryej marrëdhënie 10 herë në ditë! (Foto)

Shkëndije Mujaj
Këngëtarja atraktive, Shkëndije Mujaj, krahas fotografive të nxehta që po poston në rrjetet sociale, vazhdon të provokojë edhe me deklaratat mbi jetën dhe dëshirat e saj seksuale.

“Unë kryej 10 herë në ditë marrëdhënie seksuale dhe më pëlqen shumë stili 69”, citohet të ketë thënë bukuroshja.
Ndërkaq, siç transmeton Shekulli, kur është pyetur nëse marrëdhëniet i kryen me të njëjtin person apo me të ndryshëm, Shkëndija është përgjigjur: “Rëndësi ka që unë e arrij atë që dua, pak rëndësi ka se me kë i kryej ato marrëdhënie”.
Për fansat e saj meshkuj, këngëtarja ka servuar një set të ri fotografish, në të cilat shihet në një vaskë herë me rroba, e herë pa to. /Telegrafi/

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s