Çiljeta Xhilaga më seksi se kurrë


Pas lindjes së djalit, Çiljeta Xhilaga duket se ka arritur te rikthehet ne formën e saj me te mire fizike. Ajo i ka shkrepur disa foto mesa duket tek dyqani i saj dhe më pas i ka shpërndarë ato për publikun duke treguar imazhin e saj pas shtatzanisë dhe lindjes së djalit. Çiljeta ka arritur ti heqë Kkilogramet e teperta.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s