Gymysh serial në Egjipt, 12 episode 500 mijë euro

Bota arabe e pëlqen shumë aktoren e njohur turke, Songul Oden, apo siç e njohim këtu tek ne, si Gymysh. Pasi u bë e famshme falë aktrimit në krah me Mehmetin (Kivanc Tatlitug), ajo vazhdon të shpërblehet me role jo vetëm në teatro, por edhe me pjesëmarrje në seriale jashtë Turqisë.
Ka 7 vite që kur ka xhiruar serialin me Kivanc dhe vazhdon të thyejnë rekord shikueshmërie në shumë vende, përfshirë këtu edhe Lindjen e Mesme.
Në muajin maj ajo do të udhëtojë drejt Egjiptit për të filluar xhirimet e serialit ”Underground”, ku për 12 episode që do jetë pjesëmarrëse, ajo do të paguhet hiç më pak se 500 mijë euro.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s