Ilirit të ‘BB6′ i dalin fotot skandaloze…

Ai, qe ne fillim u prezantua si nje djale pa komplekse, i lire, sic ka dhe emrin. Per kete arsye u be shpejt personazh, dhe shpesh situatat ne shtepine e famshme kane per protagonist Ilirin.
E tille paraqitet edhe jeta e tij para hyrjes ne “Big Brother”, trasgresive, me droge, alkool, me femra, por dhe me meshkuj. Ne zbuluam disa foto skandaloze ne profilin e tij te “myspace”, ku ai shfaqet i veshur me rroba femrash, i zhveshur, duke bere veprime provokuese me femra dhe me meshkuj.
Ne disa foto te tjera, Iliri duket i dehur teksa ben veprime te pakontrolluara ne rruge. Ai ka folur ne fakt per udhetimet e tij, gjate bisedave me banoret e tjere, dhe deri diku ka treguar per daljet e vona. Mirepo fotot qe ne zbuluam paraqesin, nje ane te fshehte te djalit inteligjent, me memorie te jashtezakonshme, qe di 1000 tekste kengesh permendesh…

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s