Miss “Bum Bum”: Jam ende e virgjër

Carine është bërë e famshme në gjithë botën pasi u shpall Miss “Bum Bum” në Brazil, apo femra me të pasmet më seksi.
Carine Felizardo e ka treguar edhe një herë tjetër për revistën “Sexy” përse e ka marrë këtë titull.
Ndërkohë, duke folur për revistën, bukuroshja braziliane ka thënë se njerëzit mendojnë që ajo mund të jetë vajzë e keqe, për shkakun se ka marrë pjesë në një spektakël të tillë.
Por, ajo tregon se është ende e virgjër dhe në kërkim të princit të ëndrrave të saj.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s