Nicki Minaj, skena të “nxehta” me Lil Wayne

Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me tatuazhe u tregua një xhentëllmen i vërtetë duke mos e prekur aspak.
“Nuk më prekte me dorë pa marrë leje. U detyrova t’i thoja që nuk ishte problem të më prekte në disa pjesë të caktuara”, tha Minaj në lidhje me skenat e videoklipit të këngës ‘High School’, transmeton tch.
Këngëtarja deklaroi se Lil Wayne është si një vëlla për të dhe për këtë arsye ishte e sikletshme xhirimi i skenave të tilla. 

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s