Publikohen mënyrat se si bëjnë seks yjet

“Star Magazinë”, një revistë e njohur amerikane ka publukar fakte dhe dëshmi për mënyrën se si bëjnë seks aktorët e Hollivudit. Kështu ndryshe nga sa duken në ekran, në jetën e thjeshtë, në krevat me partnerët e tyre realë ata janë mëse normal… Madje disa më pak se normal…
Kështu, Billy Bob Thorton, ish i dashuri i Angelina Jolie ka rrëfyer se ajo ishte shumë e mërzitshme në shtrat. Ndërsa Jenifer Aniston ka rrëfyer për Brad Pitt se ai preferonte rolet pasive duke mos u impenjuar pothuajse fare gjatë aktit seksual.
Ish e dashura e Colin Farell shprehet për të: “Ai ishte i egër në krevat si Miki Maus. Kemi kryer marrëdhënie tre herë por akti i vërtetë ka zgjatur vetëm 10 minuta.
Ndërsa vlerësohet Robert Pattinson, i cili konsiderohet “një bombë” e vërtetë por edhe Jennifer Lopez për të cilën kamarierët e hoteleve ku ka qendruar dëshmojnë se ajo bërtiste aq shumë sa që dëgjohej në të gjithë katin.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s