Seks mes futbollistit dhe aktores

Fotoja hot që tregon Edu Vargas dhe aktoren Elinda Olivares gjatë një raporti të nxehtë, po bën xhiron e botës. Dy personazhet kanë festuar në mënyrën e tyre fitoren e Chilit kundër Uruguait.
Fotoja e publikuar nga një television i amerikës së jugut ‘La Red’ i referohej rezultatit 2-0 të ndeshjes kundër Uruguajit. Rezultat ky i fituar pikërisht nga një dopietë e Vargas. I lumtur për suksesin, mesa duket futbollisti ka dashur të festojë me aktoren Elinda, ish e fejuara kolegut të Vargas në Kombëtare, Gary Medel.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s