Afërdita Dreshaj ia nis punës, pa Shpatin

Afërdita Dreshaj
Supermodelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, duket se e ka harruar shumë shpejt ndarjen nga fejesa me Shpat Kasapin, pasi është shprehur shumë e lumtur.

 Edhe pse ka kohë që është ndarë nga Shpat Kasapin, me të cilin ishte e fejuar, Afërdita nuk ka hezituar që të bëjë postime në Facebook dhe atë duke buzëqeshur.
“Mirmengjes miq. Mëngjes i bukur në Miami, koha për të punuar”, ka theksuar Afërdita në Facebook duke i bashkëngjitur dhe një foto që mund ta shihni më poshtë.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s