Fjolla Morina, bashkëpunim me Florin

Fjolla Morina, Foto: Arton Humolli
Këngëtarja atraktive, Fjolla Morina, ka paralajmëruar se do të kthehet në skenë me befasi të shumta, duke përfshirë edhe një bashkëpunim me producentin dhe këngëtarin, Flori Mumajesi.

Krijuesja e këngës “Fuckin’ Bitch” ka thënë se do të kthehet me një projekt të ri dhe këtë e ka paralajmëtar përmes rrjeteve sociale.
“Surpriza të reja. Së shpejti një bashkëpunim me Flori Mumajesin”, ka shkruar Fjolla në Facebook.
Këngëtarja e njohur për linjat e saj perfide trupore, së fundmi ngriti mjaft polemika mbi përmbajtjen e këngës “Fuckin’ Bitch” dhe mënyrës së vallëzimit në videoklip.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s