Tuna super seksi

Se këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu është seksi dhe vishet mjaft “hot” dhe bukur, kjo është më se e ditur, por në natën finale të “X Factor” na zhgënjeu pak.
Ajo ka kënduar së bashku me fituesen e këtij edicioni Arilenën, por që dukej se kjo e fundit ishte më mirë se Tuna.
Ndoshta edhe emocionet apo lodhja, ndërsa për performansë nuk flasim, pasi është dukur mjaft bukur. E rëndësishme është se edhe reklama dhe mbështetja që i dha konkurrentes së saj ishte në një finale triumfuese.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s