RITA ORA Ja çfarë mashkulli kërkoj

Rita Ora ka zbuluar preferencat e saj për meshkuj. Këngëtarja me prejardhje kosovare thotë se është në kërkim të një mashkulli i cili nuk do ta pengoj në të jetuarit e jetës së saj dhe i cili do ta ndihmoj atë që të ‘rritet’ si person.
Ylli 22-vjeçe e pyetur se çfarë kërkon nga një mashkull, është përgjigjur: “E dua dikë i cili më bën të rritem si person dhe i cili do të më ndihmoj të arrij potencialin tim të plotë”.
Ajo gjithashtu ka deklaruar se e tmerron të menduarit për të hequr dorë nga karriera muzikore, pasi të qenit një këngëtare, ka qenë ëndrra e saj e vetme.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s