RIHANNA Poston foto seksi në pishinë

Rihanna po zhvillon turin e saj botëror normalisht pasi ka kaluar problemet me laringitin dhe aktualisht këngëtarja nga Barbados ndodhet në Siatëll, ku pas koncertit po pushon për të marrë veten për performancën e radhës.
Për të mos humbur kontaktin me fansat e saj, 25-vjeçarja nuk harron kurrë që të postojë foto në rrjetet sociale, zakonisht sa më pak e veshur të jetë e mundur.
Edhe kësaj radhe fansat nuk kanë mbetur të zhgënjyer. Rihanna ka postuar në Instagram një foto me bikini duke qëndruar në pishinë.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s