Rita Ora në lidhje me mikun e David Beckham?


Kanë kaluar me shumë se gjashtë javë që kur Rita Ora është parë me Dave Gardner, një menagjer futbolli dhe miku I ngushtë I futbollistit të famshëm David Beckham, dhe në atë kahë mediat britanike menjëher kishin filluar të hidhnin dyshime mbi një romancë të mundshme, por më vonë u shuan thashethemet dhe Rita qëndronte gjithë kohën pothuajse me një modele madje ajo e quante edhe “grua”. Por tashmë ato thastheme janë përforcuar sepse pikërisht të premten në mbrëmje Rita dhe Dave janë “kapur” teksa erdhën së bashku me një taksi për tu argëtuar në një klub nate në Londër.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s