“Psy” publikon këngën e re

Pasi fitoi një famë të bujshme nëpërmjet këngës së tij të parë, “Gangnam Style”, këngëtari jug-korean “Psy” nisi sot një sfidë të re kundër vetes, me publikimin e këngës së tij të re “Gentleman”.
Një këngë e re dhe një kërcim i ri, “Psy” do të ketë një detyrë shumë të vështirë përpara, të mundë vetveten, pasi “Gangham Style” ka kaluar tashmë rekordin e 1.5 miliard klikimeve në “YouTube”.
Kënga e re, e cila ishte lajmëruar më parë që do të publikohej ditën e sotme, ka një referencë me mafien në tekstin e saj, ndërsa kërcimi është marrë nga motivet popullore koreane, transmeton TCH.
Për herë të parë “Psy” do të këndojë këngën e tij përpara bashkëkombësve të tij në Seul, ditën e shtunë, përpara se të bëhet, me shumë gjasë një “fenomen” i zakonshëm në televizionet muzikore dhe klubet e të gjithë botës

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s