Shijoni 11 super golat e Ronaldos në Champions (VIDEO)

CR7
Eshtë golashënuesi më i mirë i Champions League 2012-2013 dhe nëse nuk ndodh ndonjë çudi, ka për ta mbajtur këtë cilësi deri në fund të kompeticionit.
E kemi fjalën për sulmuesin e Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, që me 11 gola të shënuar në 10 ndeshje mban primatin e më të mirëve në kompeticionin më të rëndësishëm për klube duke lënë pas Burak Yilmazin e Galatasarayt (9) dhe Lionel Messin (8)

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s