Nora Istrefi më seksi se kurrë


Pas kritikave të shumta për look-un dhe flokët e saj, këngëtarja seksi Nora Istrefi ka bërë edhe ndryshimin e radhës. Është shfaqur së bashku me të fejuarin e saj, Robert Berisha, në mbrëmjen festive të 40 viteve në skenë të këngëtarit të njohur Ramadan Krasniqi – Dani, transmeton Panorama. E derisa të gjithë të pranishmit janë mahnitur me pamjen e saj të re, Nora është shfaqur me një veshje tejet elegante dhe provokative, duke zgjuar interes te meshkujt, edhe përkundër pranisë së të fejuarit të saj, RobertitFunny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s