Dhunë dhe gjak në FA Cup (Video)


Violence and blood in the Fa Cup (video)
Ndeshja gjysmëfinale e FA Cup mes Wigan dhe Milwall u fitua nga Wigan Athletic me rezultat 2:0. Kjo ndeshje është përshkuar me gjeste të dhunshme nga ana e tifozëve në stadium duke bërë që policia të ndërhynte duke shtuar dhunën në një farë mënyrë. Policia u konfrontua me tifozerinë duke përgjakur disa tifozë të Milwall.
Moment interesant u pa tek një tifoz i cili u zu duke vjedhur kapelën e një polici.

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s