Peshkatarët hedhin rrjetat në det, nxjerrin kufomë

Një kufomë e seksit mashkull është gjetur i mbytur në det 200 metra larg grykëderdhjes së Butrintit në vendin e quajtur kanali i Qukës.
Kufoma është gjetur nga peshkatarët të cilët teksa kanë hedhur rrjetat për peshkim kanë vënë re kufomën.
Peshkatarët kanë lajmëruar menjëherë policinë e cila ka nisur hetimet, ndërkohë që ende nuk dihen identiteti dhe shkaqet që mbytjes.

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s