Policia amerikane liron nga burgu “Pipi çorapëgjata”– Ju sjellim Video dhe ca foto të saj dje dhe sot

Ish-aktorja fëmija Tami Erin u arrestua nga policia e akuzuar për “sulm ndaj shokut të saj”  raporton TMZ. transmton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”
Sipas policisë  aktorja Tami Erin, i cili luajti në filmin e vitit 1988 fëmijë (‘Pippi Longstocking’) është arrestuar e akuzuar për një sulm.

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));The Morning Show : Pippi Longstocking

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s