Rekordi i ri i Messit, “sulmon” Obaman në Facebook

messi& thiago

Se Lionel Messi është një nga njerëzit më të dashur në botë, tregon edhe një rekord i tij i ri. Lionel Messi para pak ditësh ka publikuar një foto në Facebook ku ka prezantuar djalin e tij. Fotoja e Messit bëri xhiron e botës duke qenë foto me më shumë pëlqime nga të gjithë sportistët në botë.
Mbi 1 milion e 200 mijë pëlqime mori fotoja e Messit me Thiagon dhe Antonellën brenda pak ditësh. Pëlqimet e Messit po rriten në numër enorm dita ditës, ndërsa ajo thuhet se mund të arrijë pëlqimet rekorde të fotos së Barack Obamës i cili ka në një foto të bërë para disa muajsh 4.5 milion pëlqime

Funny Video Visit Here

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s