Kujdes kamera! (Video)

Rob Ford
Kryebashkiaku i Torontos, Rob Ford, ka përjetuar një lëndim të papërshtatshëm në fytyrë.

Gjatë daljes nga salla e takimeve, ai është pritur nga shumë gazetarë dhe duke u përpjekur që t’i shmangë ata, është përplasur me kamerën.
Goditja ka qenë aq e dhimbshme saqë dëgjohet zëri tij… 
Meanwhile in Canada, on his way to a meeting the Mayor has a run in with a cameraman. Rob Ford doesn’t see the camera to his right and walks right into it.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s