Leonora vazhdon të jetë fytyra e Prince Caffe

Leonora Jakupi
Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi përgjatë një viti ka qenë fytyra e kompanisë së njohur “Devolli Prince”, ndërsa asaj i është vazhduar kjo kontratë edhe për një vit tjetër.

Së shpejti do të lansohet edhe fushata e re e Leonora Jakupit, e cila tash e sa kohë  njihet si fytyra e brendit më të njohur shqiptar të kafes.
“Tani sapo kam vazhduar kontratën edhe për një vit tjetër me kompaninë Devolli dhe jam e kënaqur me bashkëpunimin e vazhdueshëm të tyre. Uroj që edhe më tej të kemi bashkëpunim të ndërsjellt”, është shprehur Leonora për Zëri.
Ajo ka shtuar po ashtu se është duke punuar në projekte të reja të cilat do t’i lansojë kohë pas kohe
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s