Performnca e Bleonës në White Party (Video)

Bleona Qereti, Foto: Getty Images
Disa javë më parë, Bleona Qereti performoi në festën vjetore të homoseksualëve, “White Party 2013″, në Kaliforni të SHBA-ve.

Deri më tani janë publikuar disa fotografi nga performanca e këngëtares shqiptare, ndërsa ditë më parë është lansuar edhe videoja e paraqitjes së saj.
Prezantuesi në momentin kur e fton në skenë Bleonën e quan atë si një yll evropian dhe një “Lady Gaga të ardhshme”.
Këngëtarja e fillon performancën e saj me fjalët: “Mos keni frikë djema se nuk kafshoj
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s