Rita Ora në lidhje serioze?

Rita Ora
Ka pasur spekulime të shumta kohëve të fundit se ajo ka pasur lidhje të shumta, madje edhe lesbike, por duket se bukuroshja shqiptare i është dedikuar vetëm një njeriu.

Mediat britanike raportojnë se ylli shqiptar, Rita Ora, ka filluar një lidhje serioze me Dave Gardner, mikun e ngushtë të David Beckham. Ata janë duke u takuar tash e sa kohë, por larg syrit mediatik.
“Rita Ora dhe Dave pëlqejnë njëri-tjetrin. Ajo u ka thënë miqve të saj se mund të dashurohet seriozisht në Dave. Ata kanë flirtuar nga takimi i parë dhe së fundmi lidhja e tyre është bërë serioze”, ka theksuar një shoqe e Ritës.
Rita Ora dhe Dave Gardner janë parë duke bërë shoping së bashku dhe pos tjerash edhe duke u përqafuar dhe puthur në klubet e natës.
Dave Gardner ka një fëmijë nga martesa e tij me ish-bashkëshorten Davinia Taylor.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s