Publikohet dueti i Rita Orës me Snoop Lion (Video)

Reperi Snoop Lion, i njohur më parë si Snoop Dogg, sapo ka lëshuar këngën e tij të tretë nga albumi i tij i ardhshëm “Reincarnated”, e cila titullohet “Torn Apart”. E veçanta e kësaj kënge është se në të performon këngëtarja kosovare Rita Ora.
Në këtë këngë 3 minutash e gjysmë, si Snoop, ashtu edhe Rita këndojnë për zemrat e thyera, por në një mënyrë romantike. Dy artistët këndojnë për dashuritë e kaluara, posaçërisht ato që i kanë prekur më së shumti dhe këtë e kanë bërë duke kënduar në zhanrin reggae,TRANSMETON ZERI.
Dyshja tashmë është duke punuar në videoklipin e kësaj kënge, xhirimet e të cilit i kanë bërë qysh në janar në Tailandë. Albumi i shumëpritur i Snoop Lion, do të dalë në shitje më 23 prill dhe në të ka bashkëpunime edhe me Chris Brown, Busta Rhymes and T.I, etj.

My Great Web page

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s