Zhvishet në klipin e ri (Video)


Dita Von Teese është zhveshur dhe në të brendshme shfaqet në videon muzikore të rokerit Jared Leto. Sensuale dhe provokuese ajo shfaqet e shtrirë në një krevat duke demonstruar asetet fizike. Dita Von Teese mbetet përfekte për të realizuar misionin e saj si modele. Zhvishet në klipin e ri (Video)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s