Modelja me të pasmet më seksi në botë


Një tjetër “show” në plazhet e Miamit për Vida Guerra, modelja kubane e apasionuar pas futbollit amerikan dhe shumë e vlerësuar për të pasmet e saj, të konsideruara si ndër më të bukurat në botë. Shikoni për ta besuar… Modelja me të pasmet më seksi në botë

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s