Ronaldo tradhtoi Irinan me ‘Miss BumBum’

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka tradhtuar të dashurën e tij, manekinen Irina Shayk, me bukuroshen braziliane, Andressa Urach. 27-vjeçarja që e ka fituar titullin ‘Miss BumBum’, ka deklaruar se futbollisti i Real Madridit ka fjetur me të në një hotel, 48 orë para ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit. “Gjithmonë kam pasur mendim të lartë për Ronaldon, ashtu që nuk mund të besoja kur ra në kontakt me mua. Më tha se ka qenë i mahnitur nga fotografitë e mia dhe pastaj më pyeti nëse e kam fituar vërtet titullin në garën për prapanicën më të mirë”. “Ai ka një trup të përsosur, është si një zot grek. Megjithatë, nuk reshti së foluri për prapanicën time”, citon Daily Mail fjalët e Andressas. 

Ronaldo tradhtoi Irinan me ‘Miss BumBum’

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s