Scandalous, posed topless 16 Kate Moss (FOTO)


Ajo shfaqet toplees, me një arush pelushi në krahë për të mbuluar gjoksin, ka veshur vetëm të mbathura me çorape të zeza, taka të larta dhe është vetëm 16 vjeç. Ja fotot më kontroverse të Kate Moss, të ekspozuara nga Kate Garner, fotografja që fotografoi modelen e mrekullueshme, përpara se ajo të bëhej një ikonë provokuese e fashion system.

Scandalous

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s